5 Komada Dobro Set,Tradicionalna Japanski Stil Keramičke Dobro Kup Set Ruku Naslikao Dizajn Dobro Travu Čaše Za Vino Drinkware Kit Japanski Restoran Zalihe

5 Komada Dobro Set,Tradicionalna Japanski Stil Keramičke Dobro Kup Set Ruku Naslikao Dizajn Dobro Travu

KM 0.00

Na skladištu

★ Savršeno Dobro Set : možeš držati oko 450 ML dobro sa ovim Japanski dobro set, ovo je jedinstveno ime flašu kombinacijom izrađen sa gušće i grnčarije, to je više otporan na sigurnom.Napraviti savršeno dobro postavio tvoje omiljeno ime alat. ★ Visokog Kvaliteta Keramiku : Prepoznatljiv Keramike, hrizantema glazuru, u vizualni i dodirni osećanja.Savršena za dobro služi i domaćin gosti u kući i u restoranu. ★ Savršen Izbor : da Li si ljubitelj tradicionalne Japansko ime kao i uživaš u posebnim prilikama ili si ti jednostavno želiš da zadiviš prijatelj sa pažljiv dar, ovo boga bocu sa ime kup i toplije set je baš ono što ti treba!Možeš da koristiš ovo vino spreman da pije vino,shochu, bijeli špirit, duhovi,čaj, itd. ★ Koristiti Scenu : radi setu je pun orijentalna kulture,pogodan za Azijska kulturno ljubavnik, seti se može koristiti za čaj, ili kao kod kuće dekoraciju, također mogu biti praznični poklon,Dobar Poklon za Rođendan, Mature, Venčanje, Prijam,Nova Godina, Božić, Posao. ★ Iskreno Služba : Mi je stvarno stalo do mušterija iskustvo i tvoj proizvod iskustvo.Mi smo 100% posvećeni vašu potpunu satisfakciju.Naravno, ako imate bilo kakvih pitanja, slobodno da nas kontaktira.Ćemo ga rešiti za vas što je prije moguće.Jeste li još uvijek u potrazi za klasik i šik Japanski dobro kup set?Želiš li na piće sa prijateljima na vikend?Ako je tvoj odgovor "DA", možda nam 5-ero Dobro Postavio će se razveseliti svoj život! Set 5, uključujući i 1 dobro vino travu ,4 dobro čaše.- Premium sirov materijal, keramičke dobro set je nepokolebljivo i trajna - Visoka temperatura pucati, dobro čaše proizvode jasnije zvuk zveket - Izuzetan rad, dobro postavio dolazi sa više lijepa glazuru - Srednju ocjenu Japanski dobro bocu i čaše su kreativni kao poklon Dobro postavio je potrebno posuda za Japance i korejski restoran, i ljudi koji uživaju Japanski i korejski kulture.Specifikacije : Proizvod ime : Keramičke dobro set Material : Keramičke Glaze Style : Japanski, Classic Color : Bijela+hrizantema decoration Sake bocu veličine : 7x18cm(450ml) Ime kup veličine : 6x4.5cm(70ml) Korištenja : Sake,vino,shochu, bijeli špirit, duhovi,čaj, itd.Jedinstveni Dar : Red dobro spremno za sebe ili kao razumnog kućni poklon za prijatelja ili volio jednu, i možeš biti siguran da pobijedim svoju zahvalnost!Odličan izbor i za rođendan, praznike, prijam, godišnjicu ili venčanje registar!Paket Listu : 1 x Dobro bottle4 x Dobro cupskeywords : boga saki shochu soja bijeli špirit set drinkware poklon kutiju slučaj čep peć poslužavnik suši tanjir grnčarija, keramičke drvo plavi staklarija sakura Tokkuri Ochoko za useljenje.